Gamze Cizreli kaç doğumlu?

Gamze Cizreli kaç doğumlu?

Gamze Cizreli kimdir? 1968 yılında doğdu. ODTÜ İşletme fakültesinden mezun olduktan sonra 1993 yılında Ankara'nın ilk cafesi “CAFEMİZ”i yarattı.

BigChefs sahibi kimdir?

Big Chefs'in Kurucusu Gamze Cizreli.

Gamze büyük nereli?

Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Kayserili.

Cizreli neresi?

Cizre
ÜlkeTürkiye
BölgeGüneydoğu Anadolu
İlŞırnak
İdare

Gamze Cizreli ne iş yapar?

2010'da Saruhan Tan'ın ortaklığıyla Ankara'da Rafine Restaurant'ı kuran Gamze Cizreli, 2020 itibarıyla halen daha BigChefs'in yöneticiliğini yapmaktadır. Cizreli ayrıca 2016'da Dorom.co adlı dürümcü zincirini kurmuştur. Cizreli'nin hayatını anlatan "Tarifte Aşk Var" filminin çekimleri 2018'de başlamıştır.

Gamze Cizreli nerede doğdu?

Diyarbakır, Türkiye Gamze Cizreli/Place of birth

BigChefs Türk mü?

BigChefs, 2007'de Gamze Cizreli tarafından kurulmuş Ankara merkezli restoran zinciridir.

Gamze Cizreli kaç çocuğu var?

Cizreli ayrıca 2016'da Dorom.co adlı dürümcü zincirini kurmuştur. Cizreli'nin hayatını anlatan "Tarifte Aşk Var" filminin çekimleri 2018'de başlamıştır. Cizreli'nin Oğul ve Ali adında iki oğlu vardır.

Gamze Büyükbaşoğlu hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsizşu tarihten beri: 2020 Gamze Büyükbaşoğlu/TV shows

Big Chefs sahibi Gamze Cizreli nereli?

Gamze Cizreli, 1968 yılında Diyarbakır'da dünyaya geldi.ODTÜ işletme bölümünden mezun olduktan sonra bir süre Türk-Amerikan ortak savunma projesinde çalışan Cizreli 1994 yılında sektör değiştirdi ve Ankara'daki ilk cafelerden biri olan Cafemiz'i kurdu.

Şırnak Daha önce nereye bağlıydı?

tarih ve 3647 sayılı kanunla Siirt ilinden ayrılarak Türkiye'nin 73. ili olmuştur. Aynı kanunla Siirt'in Eruh ilçesine bağlı Güçlükonak bucağı bu ilin ilçesi olmuş, ayrıca Mardin'in İdil, Cizre ve Silopi ilçeleri buraya bağlanmıştır.

Big Chef sahibi nereli?

2007'de Ankara'da doğan Big Chefs'in ünü Türkiye sınırlarını çoktan aştı, markanın yaratıcısı Gamze Cizreli'nin de… ODTÜ İşletme Bölümü'nden mezun, çocukluğunun geçtiği Diyarbakır'ın mutfağına âşık, ekip ruhuna inanan, güler yüzlü, enerjik, yaratıcı, disiplinli ve cesur bir kadın girişimci…

Big Chef kaç şube var?

2019 itibarıyla Türkiye'de 51, toplamda 65 şubede 3000'den fazla çalışanıyla hizmet veren BigChefs'in Avrupa'daki ilk şubesi aynı yıl Frankfurt'ta açılmıştır.

BigChefs mimarı kimdir?

Leziz menüleri ile olduğu kadar şık sunumları ve doğal ambiyansı ile dikkat çeken Big Chefs'in Mimarı Nejat Sert ile dekorasyon trendleri üzerine konuştuk.

Midpointin sahibi kim?

Biz de Türkiye'de köklü brasserie zinciri Midpoint'in Kurucu Ortaklarından Ayhan Çarıkçılar ile bir araya geldik ve keyifli bir sohbete imza attık. Midpoint dört ortaklı bir işletme. Ayhan Çarıkçılar, Numan Çarıkçılar, Recep Eryüzgeç ve Cengiz Sönmez tarafından hayata geçiriliyor.

BigChefs kahvaltı kaça kadar?

Kahvaltı Kendi Kahvaltını Yarat! Kahvaltı servisleri hafta içi 12:00, hafta sonu 15:00'a kadar yapılmaktadır. Sınırsız çay servisi hafta içi 13:00 hafta sonu 16:00'da sona ermektedir.

Sadakatsiz Nil kaç yaşında?

Sadakatsiz dizisinin Nil karakterine Nazlı Bulum hayat vermektedir. Oyuncu, yapımcı, yönetmen, senarist. 158 boyunda ve 48 kg'dır. 17 Temmuz 1992, İstanbul doğumlu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden 2015 yılında mezun oldu.

Boğaç Üner Kimdir?

Boğaç Üner, de Konya'da doğdu. Konya Anadolu Lisesi'nin ardından Bilkent Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. ... Bşk'dır. 1997 yılından beri mezunları temsilen Bilkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir. Bilkent ve Başkent Üniversitelerinde girişimcilik seminer dersleri vermektedir.

Şırnak Siirt'ten ne zaman ayrıldı?

İl, Irak ve Suriye'ye komşudur. Şırnak, tarih ve 3647 sayılı kanunla Siirt ilinden ayrılarak Türkiye'nin 73. ili olmuştur. Aynı kanunla Siirt'in Eruh ilçesine bağlı Güçlükonak bucağı bu ilin ilçesi olmuş, ayrıca Mardin'in İdil, Cizre ve Silopi ilçeleri buraya bağlanmıştır.

Batman daha önce hangi ile bağlıydı?

1957 yılında Siirt iline bağlı olarak, İluh merkez olmak üzere 22 köyün bağlı olduğu "Batman ilçesi" kuruldu.