Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko... World Eko kartınızın temassız özelliği ile, 350 TL ve altındaki alışverişlerinizi imzaya ve şifreye gerek olmadan, 350 TL üzerindeki alışverişlerinizi kart şifrenizi girerek hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi kartları hangileri?

Worldcard
  • Ana Sayfa.
  • Worldcard. World Gold World Platinum World Business Opet Worldcard Fenerbahçe Worldcard World Eko Ön Ödemeli Kartlar Diğer Yapı Kredi Kartları

Yapı Kredi TL kart ne demek?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM'lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapi Kredi Platinum Kart kimlere verilir?

Yapı Kredi Platinum TLcard Platinum Bankacılık müşterileri için sunulan Platinum TLcard ile alışveriş ve nakit çekim işlemlerinin yanı sıra, seçkin otel ve restoranlardaki indirim, asistans ve concierge hizmetleri gibi bir çok özel ayrıcalıktan yararlanılabilmektedir.

Yapı Kredi Eko Kart taksit yapıyor mu?

Yapı Kredi Bankası: World Eko Kart Banka yıllık üyelik ücreti tahsil etmediği World Eko kart ile tüm World üye işyerlerinde taksit sunuyor.

Yapı Kredi Eko kart limiti ne kadar?

World Eko Kart'a başvuru yaptım ve tarafıma 900 liralık limit tanımlandı. 11 Temmuz'da tarafıma gelen SMS de şu şekildedir. ” Sn. B** G**** bankamızca tespit edilen gelirinize istinaden kartınızın limiti 7900 TL olarak belirlenmesine rağmen yasal düzenlemeler gereği 900 TL olarak tahsis edilmiştir. ...

Yapı Kredi Bankası kredi kartı aidatı ne kadar?

Yapı Kredi World Kart Yıllık Aidat Ücretleri Ayrıcalıklı bankacılık avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerin tercih etmiş oluyor zaten kredi kartı ise 160₺ yıllık aidat ücretine sahiptir.

Yapı Kredi kredi kartı faizi ne kadar?

Yapı Kredi - Worldcard Kredi Kartı
Alışveriş Faiz Oranı% 1,98
Nakit Faiz Oranı% 1,98
Nakit AvansVar
Kart LimitiKart sahibine göre değişiyor
Nakit Limit Yüzdesi% 99,99

Yapı Kredi banka kartına hesap bağlama nedir?

Kredi kartınıza hesabınızı bağlayarak; Vadesiz hesabınızdan kredi kartınıza ödeme yapabilir. Hesabınızdan para çekip, hesabınıza para yatırabilir. Havale ve eft gibi daha birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi TL Kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinizde cep telefonunuzu TLcard olarak kullanabilir, kartınızın yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. 350 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerinizi ise ...

Yapı Kredi platinum kart kredi kartı mı?

World Platinum dünyasında siz "tek"siniz. World Platinum ile yaşamınızın her anında kendinizi özel hissederek, her zaman daha fazlasını isteyebilir, hayallerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. World Platinum yalnızca bir kredi kartı olmanın ötesinde, limitsiz yaşayanlara özel bir dünya sunuyor.

Platinum TLcard kredi kartı mı?

Platinum TLcard'ınız ile, yurtiçinde ve yurtdışında Visa, Mastercard, ya da Maestro amblemini gördüğünüz tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışveriş için, kartınız size sanal banka kartı, 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ve BKM Express çözümlerini sunar. ...

World Eko taksit yapıyor mu?

Yapı Kredi Bankası: World Eko Kart Banka yıllık üyelik ücreti tahsil etmediği World Eko kart ile tüm World üye işyerlerinde taksit sunuyor. Banka müşterileri World Mobil'de yer alan puan kampanyalarına katılarak Worldpuan biriktirebiliyor ve alışverişlerinde kullanabiliyorlar.

World Eko kart limiti ne kadar olur?

World Eko Kart'a başvuru yaptım ve tarafıma 900 liralık limit tanımlandı. 11 Temmuz'da tarafıma gelen SMS de şu şekildedir. ” Sn. B** G**** bankamızca tespit edilen gelirinize istinaden kartınızın limiti 7900 TL olarak belirlenmesine rağmen yasal düzenlemeler gereği 900 TL olarak tahsis edilmiştir. ...

Yapı Kredi Eko kart kaç taksit?

"genelde" diğer kartlar 3 taksite kadar vade farksız ödeme imkanı sunar. axses ve bonus'ta bu 6 taksit. world kart ise 9 taksite kadar vade farksız ödeme imkanı sunuyor. "eko" olanını alıp yıllık ücret derdinden de kurtulabiliyoruz. diğerlerini kullanmadım ama 160 liralık aidat geldiğinden şikayet etmişler.

Yapı Kredi yıllık kart ücreti iptali nasıl yapılır?

Kredi kartı üyelik ücreti iptali nasıl yapılır? Aidatsız kredi kartı için bir dilekçeyle bankaya başvurmak yeterli oluyor. Banka aidatsız kart vermezse, normal kredi kartından aidat ücreti talep edemez. Aidat alırsa, vatandaş dilekçesiyle hakem heyetlerine başvurup iadesini isteyebilir.

Bonus Kart aidatı ne kadar?

Faiz ve Ücretler
ÜrünYıllık Üyelik Bedeli*Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli*
Bonus Gold Trink184,50 TL92,00 TL
Bonus Platinum Trink207,50 TL103,50 TL
Bonus158,50 TL79,00 TL
Bonus Gold184,50 TL92,00 TL

Yapı Kredi kredi kartı kaç taksit?

Harcama Taksitlendirme Hesap Makinesi Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil,Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir.

Yapı Kredi yıllık kart ücreti ne kadar?

Faiz ve Ücretler
Öncesi ÜcretlerTahsilat Periyodu
Asıl Kart
Worldcard139,50Yıllık
World Gold158,50Yıllık
World Platinum178,50Yıllık