Yeni havalimanına hangi otobüs gider?

Yeni havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT'nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Havaist otobüsleri nereden kalkıyor?

Havaist Otobüs Sefer Saatleri ve Kalkış Zamanları Duraklar: Kadıköy, Acıbadem Köprüsü, Acıbadem Metro, Uzunçayır Metro & Metrobüs, Göztepe Köprüsü (Göztepe Metro), Yenisahra Metro, Kavacık Köprüsü. Duraklar: Otogar, Otogar Yolu.

Güneşliden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar'dan İstanbul Havalimanı'na gidecek yolcular Güneşli'den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı'na kolayca gidebilirsiniz.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy'den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Halkalı'dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

Halkalı'dan İstanbul Havalimanı'na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Halkalı'dan İstanbul Havalimanı'na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 35- 45 dakika civarındadır.

Havaist banka kartı geçiyor mu?

Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Havaist hangi saatlerde?

Sefer Saatleri : 05:00 ile 00:00 arasında ortalama bir saat arayla sefer yapılıyor. Sefer Saatleri : 06:00 ile 19:00 arasında ortalama bir saat arayla sefer yapılıyor. Sefer Saatleri : 04:00 ile ertesi gün 01:10 arasında ortalama 40 dk arayla sefer yapılıyor.

Istanbul Yeni havalimanından Çerkezköy'e Nasıl Gidilir?

İstanbul 3. Havalimanı'ndan Çerkezköy'e taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 400 lira civarında tutar. Yeni İstanbul Havalimanı'ndan Çerkezköy'e ulaşmanız yaklaşık 1 saat sürer. (Yeni yapılan 3. Köprü otoyolunu kullanarak İstanbul şehiriçi trafiğine takılmadığınızı varsayıyoruz.)

Yeni Havalimanina nasil giderim?

İETT Otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı'na Ulaşım
  1. H-1 Mahmutbey Metro – İstanbul Yeni Havalimanı
  2. H-2 Mecidiyeköy – İstanbul Yeni Havalimanı
  3. H-3 Halkalı – İstanbul Yeni Havalimanı
  4. H-6 Mescid-i Selam/Arnavutköy – İstanbul Yeni Havalimanı
  5. H-7 Alibeyköy Cep Otogarı – İstanbul Yeni Havalimanı

H9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Bağcılar Havaist nereden kalkıyor?

HAVAİST (HAVAŞ) ile Fakat direk Bağcılar'a giden HAVAİST otobüsü yok. Bu yüzden Bağcılar'a HAVAİST ile gitmek için İstanbul Havalimanı'ndan Başakşehir Metrokent'e giden HAVAİST otobüsüne binip Başakşehir'de inmelisiniz. Ardından Başakşehir Metrokent istasyonundan metroya binip Bağcılar-Kirazlı'ya gidebilirsiniz.

Havabüs Taksim Sabiha Gökçen kaç saat?

Havabüs Taksim - Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri. Güncel havabüs servis saatleri için tıklayın. Sefer süresi ortalama 1.5 saat olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Halkalı hangi havaalanına yakın?

Havalimanı arası Kaç km? Halkalı ile İstanbul Havaalanı arası mesafe yaklaşık olarak 45 km dir. Halkalı ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi : 90 dakikadır.

Havaist Halkalı nereden kalkıyor?

Halkalı Meydan HAVAİST durağı, Halkalı Meydan'da, Çamlık Piknik alanının karşısında Mehmet Akif Camisi'nin ön tarafındaki "Halkalı Park İETT Durağı"nda bulunmaktadır.

Havaistte istanbul kart geçiyor mu?

İstanbul'un birçok noktasından İstanbul Havalimanı'na aktarmasız ulaşabileceğiniz Havaist otobüslerinde kredi kartı, İstanbul Kart veya Havaist mobil uygulaması üzerinden karekod ile ödeme yapılabilir. ... İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz.

Havaş ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı Kadıköy ve Havalimanı Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 18 ve 24 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Havaist 24 saat çalışıyor mu?

Tüm HAVAİST hatlarında 7 gün 24 saat boyunca hizmet verilmektedir. Gün içerisinde 20-30 dakikada bir olan seferler, gece yarısından sonra saatte bir gibi daha seyrek olarak yapılmaktadır.

Havaist ücreti ne kadar 2021?

19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL'dir.