Aöf ikinci dönem kayıt oluyor mu?

Aöf ikinci dönem kayıt oluyor mu?

AÖF İKİNCİ DÖNEM YENİ KAYIT OLUR MU 2021? Ara dönemde yeni kayıt yapılamamaktadır. Yeni kayıt olmak isteyenler Eylül, Ekim aylarında fakülte tarafından belirlenen tarih aralıklarında işlemlerini yaptırabilir.

Aöf 2 dönem kayıt yenileme yapılır mı?

DÖNEM KAYIT YENİLEME TARİHLERİ Açıköğretim kayıt yenileme işlemi 15 Şubat ve 26 Şubat tarihleri araşında gerçekleştirilecektir. Kayıt yenileme tarihinin son günü olan tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23:59'a kadar ödeme yapılabilecektir. ...

Aof kaydım silinmiş ne yapmalıyım?

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin herhangi bir programından kaydı silinip af kapsamında kayıt hakkı kazananlar, aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısı Af Kayıt Başvuru (Kaydı Silinen) linkinden başvuru yapmalıdır.

Açıköğretime bahar dönemi yeni kayıt yapılır mı?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF), İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2020-2021 öğretim yılı Bahar Dönemi ders seçme ve kayıt yenileme dönemi 15 Şubat'ta başladı. ... Öğrencilerin ders seçimlerini ve kayıt yenileme işlemlerini 26 Şubat'a kadar tamamlaması gerekiyor.

Açıköğretim 2 sınıf kayıtları ne zaman başlıyor?

AÜ 2021-2022 Yeni Kayıtlar Ne Zaman Başlayacak? Anadolu Üniversitesi, ikinci üniversite kayıtları 23 Ağustos tarihinde başladı. 8 Ekim Cuma gününe kadar internet üzerinden alınmaya devam edecek.