Turk Telekom Faturasiz 30 GB hediye nasıl alınır?

Turk Telekom Faturasiz 30 GB hediye nasıl alınır?

Prime olmayan faturalı tarifelerden, tarife değişikliği ile Prime tarifelere yeni gelen müşteriler ilk 3 ay 30 GB cepten internet kazanıyor! 30GB hediye interneti kullanmaya başlamak için PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555'e SMS gönderilmesi yeterli.

Türk Telekom 5 GB bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom 5 GB bedava internet almak için; HALKBANK yazıp 5555'e SMS gönder. Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapan herkes anında 2 hafta geçerli bedava internet kazanıyor. Mart sonuna kadar geçerli bu kampanyadan daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2021 başlığına tıklayın.

Türk Telekom 10 GB Hediye nasıl yapılır 2020?

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Kampanyası Kampanyadan yararlanmak için HEDİYE 10GB yazıp 5555 gönderdiğinizde 12 ay boyunca her ay hattınıza 10 gb bedava internet yüklenecektir.

Prime 30 GB tarifesi nasıl yapılır?

Prime 30 Tarifesi --> Mobil Online İşlem Merkezi'nden, TTPRIME 30GB yazıp 5555'e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 4 müşteri hizmetleri aracılığı ile Prime 30 tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom hediye GB nasıl alınır?

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet Türk Telekom 5 GB bedava internet almak için; HALKBANK yazıp 5555'e SMS gönder. Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapan herkes anında 2 hafta geçerli bedava internet kazanıyor.

Turk Telekom GB hediye nasıl alınır?

Türk Telekom Prime 30 GB Bedava İnternet Prime olmayan tarifelerden Prime tarifelere geçiş yapan müşteriler, 90 gün içerisinde PRIME HEDIYE yazıp 5555'e SMS göndererek hediye 30GB interneti kullanmaya başlayabilirler.

Türk Telekom 5 GB internet kaç TL?

Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde 5 GB internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 15 TL'dir. Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri ve Mobil Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla yapılabilir. Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.

5555 ne demek?

SMS Metni: Degerli musterimiz internet erisiminizi acmak icin "INTERNET ONAY" yazıp 5555'e ucretsiz gonderin.Erişiminiz acildiginda kullaniminiz tarifeniz uzerinden ucretlendirilecek,bu mesajı her fatura doneminizde internete girmek istediginizde 1 kere alacaksiniz.

Sil süpür nasıl aktif edilir?

Hediyenin çıkması için Evet yazıp 5008 numarasına SMS atmanız gerekiyor. Mesajı attıktan 10 dakika sonra uygulamayı kontrol ederseniz sağ üstte hediye paketinin üstünde bildirim olduğunu göreceksiniz. Sil süpür aktif olmuştur.

Türk Telekom Prime 30 tarifesi ne kadar?

Prime 30 Tarifesi
Taahhütsüz Aylık Ücret Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır111,11 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet30 GB
Aylık Ücretsiz Cepten Sosyal Medya İnternet10 GB
Sil Süpür'den Hediye İnternet***5 GB

Türk Telekom prime ek 30 GB nasıl yapılır?

Prime Efsane 20 Tarifesi'ne geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri 90 gün içerisinde PRIME EK 30GB yazıp 5555'e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Sil süpür çıkmıyor neden?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına tıklandığınız zaman "Henüz hediye yok" mesajı ekranda yer alıyorsa haftalık hediye süresi dolmamış olabilir. Türk Telekom' a yeni geçmiş abonelerde sıklıkla bu sorun görülüyor. Aboneliğinizin ileri ki günlerinde sorun ortadan kalkacaktır.

İnternet nasıl gönderilir Türk Telekom?

SMS ile; Hediye İnternet göndermek için, HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433'e göndermeniz yeterlidir.

GB transferi nasıl yapılır Turk Telekom?

SMS ile; Hediye İnternet göndermek için, HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433'e göndermeniz yeterlidir.

Tamamla 10 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

4.5G müşterilerimize özel ayda 15,30 TL'ye, 12 ay pakette kalma sözünüze ek internet paketleri ile internetinizi 10GB'a tamamlıyoruz! TAMAMLA 10GB yazıp 5555'e gönderin....İnternet Özgürlüğünü 10GB'a Tamamlamanın Tam Sırası!
  1. Mobil.
  2. Taahhütlü Ek İnternet Paketleri.
  3. İnternet Özgürlüğünü 10GB'a Tamamlamanın Tam Sırası!

Cepte sınırsız internet ne kadar?

Limitsiz(AKN'li) internet paketinde 12 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır....Paket Bilgisi.
İnternet PaketiAylık Fiyat (KDV, ÖİV Dahil)
250 MB14 TL
1 GB21 TL
4 GB35 TL
1 GB Limitinde Duran24 TL

5 GB internet kaç para?

Bol ve Hızlı 5GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve mevcut müşteriler için aylık 42 TL'dir.