532 kaça kadar açık?

532 kaça kadar açık?

Ancak Turkcell iletişim servislerinde 532 hariç tüm numaralar sadece mesai saatleri içerisinde aktif ve ulaşılabilir durumdadır. Bu nedenle, numaralar sabah 08: 00-20:00 arasında kullanılabilir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri kaçta kapanıyor?

Size en yakın Turkcell Mağazalarını aşağıdaki "En Yakın Turkcell Mağazaları" butonuna tıklayarak açılan sayfadaki harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Mağazalarımız 09:00-22:00 aralığında hizmet vermektedir.

Turkcell müşteri temsilcisi ile nasıl görüşebilirim?

Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000'ı tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri kaç numarası?

DAHA KALİTELİ HİZMET *Müşteri Hizmetlerimize ulaşmak artık Turkcell'liler için daha da kolay. Cep telefonunuzdan 532'yi tuşlayarak Turkcell'e ulaşmak sadece 3 rakam. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 05 'yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri 7 24 saat açık mı?

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri'nden 05'yi ücretsiz arayarak, ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz. ...

Turkcell Superonline kaça kadar açık?

Netser Superonline bayisi Pazar günleri hariç her gün 09:00-18:00 arası hizmet vermektedir.

Turkcell müşteri hizmetlerine en kolay nasıl bağlanabilirim?

Ayrıcalıklı hizmet almayı seçin! Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri'nden 05'yi ücretsiz arayarak, ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.

05 kime ait?

5 Ücretsiz Hizmet Hattı, müşterilerimizi kullanımlarına uygun tarife, kampanya ve servislerle buluşturan ayrıca müşterilerimizin fatura detaylarıyla ilgili detaylı bilgi alabildiği, güncel kullanım bilgisini sorgulayabildiği sesli yanıt sistemimizdir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Ücretsiz nasıl aranır?

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri'nden 05'yi ücretsiz arayarak, ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.

Turkcell nasıl ulaşabilirim?

Cep telefonunuzdan 532'yi tuşlayarak Turkcell'e ulaşmak sadece 3 rakam. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 05 'yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Turkcell 532 li hat ücretsiz mi?

Turkcell'li olmak için yeni hat başvurusu yapmak artık çok kolay. Yeni numara seçerken numarayı son 4 haneye göre arayabilir veya tamamını istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Ayrıca yeni numaranızdan veya mobil hat taşıma işleminden sonra 532'li numaraları ek bir ücret ödemeden arayabilirsiniz.

Turkceli aramak ücretli mi?

Sabit hatlardan yani ev telefonundan Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0532 532 00 00 numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli mi? ... Turkcell müşteri hizmetlerine iletişim sağlarken mevcut tarifeniz üzerinden fiyatlandırılırsınız.

Turkcell kapalı mı?

TURKCELL BAYİLERİ ÇALIŞMA SAATLERİ Turkcell Bayilerinde saat 08.00'da mesai başlıyor. Öğle arasına genelde 12.30 - 13.30 arası çıkan çalışanlar mesailerini ise 20.00'de bitirmektedir.