WhatsApp duruma ne yazabilirim?

WhatsApp duruma ne yazabilirim?

Whatsapp Durum Sözleri;
  • 1. Ne olur artık vurma beni uzaklaş, bundan böyle benim için hüzündür aşk! ...
  • 3. Tutamayacağın sözleri verdiğin kalpte tutunamayacağını da hesap etmeliydin. ...
  • 5. Piyangonun sana çıkmadığına çok şaşırdım. ...
  • 7.Hayallerimi bırak umutlar senin olsun döneceksin sanarak yaşanmaz biliyorsun!

WhatsApp durum güncellemeleri ne demek?

Durum özelliği metin, fotoğraf, video ve GIF'lerden oluşan, uçtan uca şifrelenmiş ve 24 saat sonra kaybolan güncellemeler paylaşmanıza olanak tanır.

WhatsApp'da durum nasıl paylaşılır?

Eski durum güncellemesini paylaşma: iPhone'da Durumum, Android'de ise Durumum'un yanındaki Diğer seçeneğine dokunun. Ardından, paylaşmak istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer seçeneğine ( veya ) ve sonra da Paylaş'a dokunun.

WhatsApp durumu sona alınca ne olur?

Belirli bir kişinin durum güncellemelerini sona alarak bu kişiye ait güncellemelerin Durum sekmenizin üst kısımlarında görünmemesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp hakkımda kısmı nedir?

WhatsApp'ın 2.17.10 sürümü ile gelen yenilikler arasında birçok özellik bulunuyor. ... WhatsApp'a gelen diğer yenilikler arasında şunlar bulunuyor: Hakkımda özelliği ile, profilinizde yeniden sadece metin olarak bir güncelleme paylaşabilirsiniz. Düzenlemek için Ayarlar'a ve ardından profil isminize dokunun.

WhatsApp durumumu herkes görebilir mi?

Şunlar hariç kişilerim…: Seçtiğiniz kişiler dışındaki tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilir. Sadece şu kişilerle paylaş…: Durum güncellemelerinizi sadece seçtiğiniz kişiler görebilir.

WhatsApp durum videosu nasil yapilir?

WhatsApp Durum 'da 30 saniyeden uzun videolar paylaşma
  1. Adım: Android cihazınıza WhatsCut Pro + uygulamasını indirin.
  2. Adım: Kurulumu gerçekleştirin ve uygulamayı açın. ...
  3. Adım: Paylaşmak istediğiniz videoyu seçin. ...
  4. Adım: Bu aşamada video işlenmeye başlayacak ve video resmi WhatsApp uygulamasında görünecek.
BE

WhatsApp durumu herkese acik nasil yapilir?

Durum gizliliği hakkında
  1. Durum'a dokunun. Android: 'ne dokunun Diğer seçenekler > Durum gizliliği. iPhone: Gizlilik'e dokunun.
  2. Aşağıdaki seçenekler arasından tercihinizi yapın: Kişilerim: Tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilir.

Durumu sona al ne demek?

whatsappta durum seçeneğinde görmek istemediğiniz kişileri 'daha sonra izle' moduna almayı sağlayan emir. durumlarından bıktığımız ve görmek istemediğimiz kişilerin paylaştığı bilgiyi üstüne basılı tutarak 'sona al' diyoruz ve otomatik olarak izlemiyoruz.

WhatsApp durum gizleme nasıl yapılır?

Durum gizliliğinizi değiştirmek için Durum'a dokunun. Android: 'ne dokunun Diğer seçenekler > Durum gizliliği. iPhone: Gizlilik'e dokunun.

WhatsApp hakkımda neden gözükmez?

Bir kişinin son görülme zamanını, profil fotoğrafını, hakkımda metnini, durum güncellemelerini veya okundu bilgisini görememenizin nedeni aşağıdakilerden biri olabilir: Kişiniz gizlilik ayarlarını Hiç kimse olarak değiştirmiştir. Son görülme gizlilik ayarınızı Hiç kimse olarak değiştirmişsinizdir.

WhatsApp hakkımda kısmı kimler görebilir?

Durum güncellemeleriniz, ancak telefon numarası telefonunuzun rehberinde kayıtlı olan ve sizin telefon numaranızı kendi rehberine kaydetmiş kişiler tarafından görülebilir. Durum güncellemelerinizi tüm kişilerinizle veya yalnızca belirli kişilerle paylaşmayı seçebilirsiniz.

WhatsApp bildirimleri neden ekrana gelmiyor?

WhatsApp'ı açın > Ayarlar> Bildirimler'e dokunun. Mesaj ve Grup Bildirimleri için Uyarıları Göster ayarının etkinleştirilmiş olduğuna emin olun. Uygulamadan gelen titreşim ve sesleri devre dışı bırakabilirsiniz. WhatsApp'ı açın > Ayarlar > Bildirimler > Uygulama İçi Bildirimler'e gidin.

WhatsApp okundu bilgisi kapatma ne ise yarar?

WhatsApp'ta mavi tik mesajı gelen kişinin o mesajı gördüğünüze emin olmasını sağlar. Bu sayede karşı taraf mesajı okuduğunuzu bilir. Bu nedenle mavi tık kapatma işlemi aslında okundu bilgisini kapatmaktır.