Kemal Sunal ne zaman nasıl öldü?

Kemal Sunal ne zaman nasıl öldü?

Kariyeri boyunca canlandırdığı karakterlerle hayatımıza renk katan Kemal Sunal, sinema hayatının 83. filmi olacak olan Balalayka isimli projeye başlamak için 3 Temmuz 2000 tarihinde Trabzon'a gitmek üzere bindiği uçakta, kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. 55 yaşında aramızdan ...

Kemal Sunal nere?

Küçükpazar, Türkiye Kemal Sunal/Place of birth

Kemal Sunal annesi ve babası kimdir?

Hayatı tarihinde İstanbul'un Küçükpazar semtinde Malatyalı bir ailenin çocuğu olarak doğan oyuncunun babası Migros'tan emekli Mustafa Sunal, annesi Saime Sunal'dır. Ailenin büyük çocuğu olan Kemal Sunal'ın, Cemil ve Cengiz isminde iki kardeşi vardır.

Kemal Sunal gerçek mesleği nedir?

Oyuncu KomedyenSenaristFilm YapımcısıSinema Oyuncusu Kemal Sunal/Professions

Oyuncu Kemal Sunal nereli?

Küçükpazar, Türkiye Kemal Sunal/Place of birth

Aras Bulut Iynemli hangi takımı tutuyor?

BEŞİKTAŞLI ÜNLÜ İSİMLER Aras Bulut İynemli, Murat Boz, Esra Erol, Hayko Cepkin, Hakan Altun, Berk Oktay, Bülent Parlak, Neslihan Atagül, Gürkan Uygun, Hülya Avşar, Şükran Ovalı, Gökçe Bahadır, Berkay Ateş ve Demet Akalın.

Kemal Sunal hangi filmde meşhur oldu?

Çeşitli festivallerde, ödül törenlerine kara taşıtıyla yetişemeyen sanatçının uçak fobisi, yaşamı boyunca yenemediği bir korkusu olarak kalmıştır. 3 Temmuz 2000 tarihinde, Balalayka isimli filmin çekimleri için bindiği Trabzon uçağında geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında öldü.