Tekne turu kaç para?

Tekne turu kaç para?

Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2021
Marmaris Tekne Turu FiyatlarıYetişkinÇocuk (7-12)
Her Şey Dahil (Alkollü) Marmaris Tekne Turu150 TL75 TL
Sedir Adası Kleopatra Tekne Turu75 TL35 TL
Dalyan İztuzu Tekne Turu130 TL65 TL
Hisarönü Ege Adaları Tekne Turu130 TL65 TL

Tekne turu ne kadar sürüyor?

Tur süresi yaklaşık 6 saat.

Fethiye hangi tekne turu iyi?

Ölüdeniz Tekne Turu ise tatilcilerin en çok tercih ettiği turların başında gelmektedir. Yaklaşık olarak 7 saat süren turlarda neredeyse Fethiye'de gidilmedik nokta kalmıyor. Üstelik doyurucu ve leziz menülerinde tura eşlik etmesi mükemmel bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

Tekne gezisinde ne giyilir?

Tekne turuna çıkarken yanınıza almanız gereken en önemli kıyafetler şort pantolon, şort, tişört, mayo, bikini ve iç çamaşırıdır. Bu kıyafetleri alırken çok fazla abartmadan yedekli ya da 3-4 parça (Mavi Tur için) alternatifli alabilirsiniz. Kıyafet alırken açık renk giysiler almanızda fayda var.

Marmaris tekne turu kaç TL?

Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2021
Marmaris Tekne TurlarıYetişkinÇocuk (7-12)
Her Şey Dahil (Alkolsüz) Marmaris Tekne Turu75 TL35 TL
Sedir Adası Kleopatra Tekne Turu140 TL70 TL
Dalyan İztuzu Tekne Turu135 TL65 TL
Hisarönü Ege Adaları Tekne Turu120 TL55 TL

Akyaka tekne turu kaç para?

Akyaka Tekne Turu Fiyatları Kişi başı 100 TL olan tur ücreti, 7-12 yaş çocuklar için 50 TL olup, 0-6 yaş çocuk misafirlerimiz için ücretsizdir. Fiyata dâhil olan hizmetlerimiz: Gidiş dönüş ulaşım, öğle yemeği, rehberlik hizmetleri ve otel transferleri.

Istanbul boğaz turu ne kadar sürüyor?

- Uzun Boğaz turu (her gün): Eminönü-Kavaklar arasında yaz aylarında iki sefer yapılıyor. Vapur Eminönü'nden 10.35 ve 13.35'te kalkıyor. Beşiktaş, Üsküdar, Kanlıca, Sarıyer ve Rumeli Kavağı'na uğrayarak Anadolu Kavağı'na ulaşıyor. Yolculuk iki saat kadar sürüyor.

En iyi tekne turu nerede?

Silifke, Mersin. Akdeniz Bölgesi ve turizm denilince akla ilk olarak Antalya geliyor. Antalya'nın gölgesinde kalan Mersin ise sayısız hem tarihi yapısı hem de eşsiz koylarıyla ilgi görmeyi bekliyor. Mersin'den kalkan tekne turları Silifke ilçesindeki Taşucu'ndan hareket ediyor.

Fethiyede tekne turu nerede yapılır?

Fethiye 12 Adalar tekne turu Fethiye Körfezden kalkan tekne turunda ziyaret edilecek noktalar arasından Kızıl Ada, Düz Ada, Yassıcalar Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Kleopatra Hamamı ve Samanlık Koyu ve birkaç farklı koy bulunuyor.

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu nerelere gidiyor?

Fethiye'den düzenlenen 12 Adalar tekne turunda gidilen koylar;
 • Katrancı Adası,
 • Göcek Adası,
 • Atbükü Koyu (Öğle yemeği),
 • Yassıca Adası,
 • Fethiye Kızıl Ada*Olumsuz hava koşulları nedeniyle rotanın değişeceğini lütfen unutmayınız!

Yat gezisinde ne giyilir?

Tekne partilerinde uzun kuyruklu, balık formlu elbiseler tercih edilmemeli. Hem teknenin sallamasından dolayı hem de rahat etmek adına kısa elbise modelleri tekne partisi için uygundur. ... Tül detaylı, straplez, mini, veya pul süslemeli parti elbiseler tercih edebilirsiniz.

Yelkenli teknede nasıl giyinilir?

Bahar ve yaz döneminde şort ve tişört kullanılması önerilirken; sonbahar ve kış döneminde, soğuğa ve yağmura dayanıklı teknik tulum ve ceket kullanılması uygundur. Yelken yaparken kalın kıyafetler giymek yerine birçok kattan oluşmuş ince giysiler tercih etmek daha konforlu olacaktır.

Marmaris en iyi tekne turu hangisi?

Gökova Körfezi Kleopatra Adası Tekne Turu Marmaris'ten günübirlik olarak her şey dahil konseptinde düzenlenen, Gökova Körfezi'nde bulunan, dünyaca ünlü Kleopatra Adası (Sedir) ve Plajı Tekne Turları, Marmaris'in en popüler tekne turları arasında ilk sıralarda.

Azmak nehir turu ne kadar?

Azmak nehri turlarımız sabah 10:00'dan akşam 19:30'a kadar her 15 dakikada bir yapılmaktadır. Azmak nehri tur fiyatı 15TL'dir.

Köyceğiz tekne turu kaç TL?

Köyceğiz Tekne Turu Fiyatları Tur fiyatları 50 TL (2019) olmakla beraber turda öğle yemeği fiyata dahildir.

Boğaz turu ne kadar sürüyor?

Şehir Hatları Boğaz Turu ve Fiyatları Tur Süresi: Gidiş 1 saat 50 dakika, dönüş 1 saat 40 dakikadır. Şehir Hatları Uzun Boğaz Turu Ücreti: Kişi başı gidiş – dönüş 25 TL olup, tek yön 15 TL, 12 yaş altı gidiş – dönüş 12,50 TL, tek yön 6 TL, 0-6 yaş ücretsiz olarak belirlenmiştir.

Uzun Boğaz turu ne kadar sürüyor?

- Uzun Boğaz turu (her gün): Eminönü-Kavaklar arasında yaz aylarında iki sefer yapılıyor. Vapur Eminönü'nden 10.35 ve 13.35'te kalkıyor. Beşiktaş, Üsküdar, Kanlıca, Sarıyer ve Rumeli Kavağı'na uğrayarak Anadolu Kavağı'na ulaşıyor. Yolculuk iki saat kadar sürüyor.

Marmaris tekne turu nereden kalkıyor?

Marmaris çıkışlı günübirlik tekne turlarının büyük çoğunluğu Marmaris merkezinden, Kordon caddesi üzerindeki tekne bağlama yerlerinden yapılıyor. Ayrıca İçmeler bölgesindeki iskelelerden de tekneler kalkıyor.

Yat çeşitleri nelerdir?

Yat ve Tekne Çeşitleri
 • Gulet.
 • Aynakıç
 • Tırhandil.
 • Motoryat.
 • Megayat.
 • Sailing Teknesi.
 • Katamaran.
 • Tenezzüh Teknesi.

Fethiye tekne Turu hangi koylar?

Fethiye Körfezden kalkan tekne turunda ziyaret edilecek noktalar arasından Kızıl Ada, Düz Ada, Yassıcalar Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Kleopatra Hamamı ve Samanlık Koyu ve birkaç farklı koy bulunuyor.