Restoranlar saat kaçta kapanıyor?

Restoranlar saat kaçta kapanıyor?

Uzun bir süredir pandemi yasakları nedeniyle açılış ve kapanış saatleri sürekli olarak değişen bunun yanı sıra müşteri kabul etme ve sadece paket servis hizmeti gibi hizmet anlayışları koronavirüs tedbirleri kapsamında değişten restoran ve kafe çalışanlarının kısıtlamaları 1 Temmuz tarihinden itibaren kaldırıldı. 1 ...

Restoranlar kaçta kapanıyor 2021?

KAFELER SAAT KAÇTA KAPANIYOR? Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

Cafe Restaurant ne zaman kapanıyor?

Peki kafeler ve restoranlar ne zaman saat kaçta kapanacak? KAFELER SAAT KAÇTA KAPANIYOR? Restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi yerler, çok yüksek riskli iller dışında, Türkiye genelinde faaliyetlerini 07.00 ile 19.00 saatleri arasında yüzde 50 kapasite ile sürdürebilecek.

Alkollü mekanlar kaçta kapanıyor?

İçkili lokantalar yüzde 50 kapasite ile 07.00-21.00 saatleri arasında çalışacak lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi tüm yeme-içme yerlerine girişte tüm müşterilerden HES kodu sorgulaması yapılacak.

Mekanlar kaçta kapanıyor Son Dakika?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

Gece mekanları kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00'a kadar açık olacak.

Mesai saatleri değişti mi?

KAMU PERSONELİ MESAİ SAATİ DEĞİŞTİ Mİ? 6.1- Temel usul ve esasları Cumhurbaşkanlığı Genelgesinde belirlenecek şekilde; kamu kurum ve kuruluşlarında halihazırda uygulanmakta olan 10.00 - 16.00 mesai uygulaması sona erdirilerek 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren normal mesai düzenine geri dönülecektir.

Müzikli Yerler saat kaçta kapanıyor?

Kafeler, restoranlar, barlar, gece kulüpleri gibi müzikli mekanların kaçta kapanacağını Başkan Erdoğan duyurdu. Erdoğan kabine toplantısında alınan kararla saat 24:00'ten sonra müzikli yerlerin çalışmasının yasaklandığını duyurdu.

Kafe ve restoranlar kaça kadar açık?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 - akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri (restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Hafta sonu kafeler açık mı?

Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak. Pazar günleri ise 07.00-24.00 saatleri arasında sadece paket servis, şeklinde faaliyet gösterebilecekler.

Eğlence yerleri saat kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00'a kadar açık olacak.

Kafeler saat kaça kadar açık Son Dakika?

Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 - akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri (restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Müzikli mekanlar kaça kadar açık?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından "1 Temmuz itibariyla sokağa çıkma kısıtlamasını tamamen kaldırıyoruz." açıklamasında bulundu. Restoranlar ve kafelerin çalışma saatleri ile ilgili kısıtlamalar 1 Temmuz'dan itibaren kaldırılacak. Müzikli restoranlar ise gece 00.00'a kadar açık olabilecek.

Gece kulüpleri kaça kadar açık 2021?

Saat 21.00'de sona eren müzik yayınları (canlı icra edilenler de dahil), bu konuda yeni bir karar alınıncaya kadar 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren saat 24.00'e kadar yapılabilecektir.

Resmi kurumlar saat kaçta açılıyor?

Kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitme saatleri, merkezde Cumhurbaşkanlığı, bağlı, ilgili ve ilişkili kamu kurum ve kuruluşları için üst yönetici tarafından, bakanlıklar, bağlı, ilgili ve ilişkili kamu kurum ve kuruluşları için bakan tarafından, diğer kamu kurum ve kuruluşları için üst yönetici, ...

Cumartesi pazar restoranlar açık mı?

Restoran ve kafeler, Cumartesi günü de dahil olmak üzere haftanın altı günü 07:00-21:00 saatleri arasında hizmet verebilecek. Pazar günü tam gün sokağa çıkma yasağı olduğu için kafe ve restoranlar 07:00-00:00 saatleri arasında yalnızca paket servis hizmeti verecek.

Paket servis Ne zamana kadar?

PAKET SERVİS AKŞAM SAAT KAÇA KADAR AÇIK OLACAK? Yapılan açıklamalara göre: "Restoran, lokanta ve kafeterya gibi yeme içme yerleri, sabah 07.00 ile akşam 21.00 arasında masaya servis yapılabilecek. Bu mekanlarda pazar günleri ise sadece paket servisi yapılacak.

Cumartesi restoranlar kaça kadar açık?

Aynı anda aynı masada açık alanlarında üç, kapalı alanlarında ise ikiden fazla müşteri kabul edilmemesi kaydıyla, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında masada servis, gel-al ve paket servis, 21.00 - 24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis, Pazar günleri ...

Paket servis kaça kadar hafta sonu?

İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgede şu ifadelere yer verildi: "Online market ve yemek sipariş firmaları, hafta içi ve hafta sonu 07.00 - 24.00 saatleri arasında evlere/adrese servis şeklinde çalışabileceklerdir."