Exxen tv nereden alınır?

Exxen tv nereden alınır?

EXXEN ÜYELİK NASIL ALINIR? Exxen TV'ye üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen bir hafta ücretsiz mi?

Exxen platformunu ücretsiz 7 gün boyunca izleyebilmeniz mümkün. Deneme paketi olarak geçen Exxen 7 gün ücretsiz izlemek için www.exxen.com adresine girerek 7 Gün ücretsiz butonuna basarak ilgili adımları takip edebilirsiniz.

Exxen kac kisi izleyebilir?

EXXEN'İ AYNI ANDA KAÇ KİŞİ İZLEYEBİLİR? Exxen bireysel üyelik ile aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor. Aynı anda birkaç cihazdan izlemek isteyenlerin Exxenspor ticari paket alması gerekiyor.

Eksene nasıl üye olunur?

Exxen'e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen tv'ye nasil uye olunur?

Exxen'e üye olmak için www.exxen.com.tr adresine girip açılan sayfada Ad Soyad ve E-posta bilgilerinizi yazarak üye olabilirsiniz. Exxen'de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL ile izlenebilecek.

Exxen taahhüt var mı?

Exxen platformu taahhüt yok, istediğin zaman iptal edebilirsiniz diyerek sattığı paketlerin ödemesini tahsil ediyor. Müşteri hizmetleri yetkilisi arandığında da, kusura bakmayın prosedür bu şekilde diye cevap alıyorsunuz.

Exxen nasıl ücretsiz?

Exxen'e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen bayramda kaç gün ücretsiz?

İster Türkiye'de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen'i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek. Siz de hemen exxen.com'a girin, Bayram Sürprizi'nden yararlanın, benzersiz Exxen Dünyasının keyfini doyasıya yaşayın.

Exxen 2 kişi kullanabilir mi?

Exxen bireysel üyelik ile aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor. Aynı anda birkaç cihazdan izlemek isteyenlerin Exxenspor ticari paket alması gerekiyor.

Exxen aynı anda kaç cihaz izleyebilir?

Exxen bireysel üyelik satın alanlar aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor. Aynı anda farklı cihazlardan daha fazla kişiyle izlemek isteyenlerin ise Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.

AXEN TV Nasıl Üye Olunur?

Axen TV üye olmak amacıyla yapılması gereken https://www.exxen.com.tr adresini sırtlamak gerekiyor. Kullanıcıların karşılarında açılacak olan sayfada ad, soyad, e-posta bilgilerini yazmak suretiyle ücretsiz deneme sürümüne ulaşmaları mümkündür. Ücretsiz deneme sürümü exxen'e yeni üyelikler açısından geçerli olmaktadır.

Exxen neden çalışmıyor?

Tarayıcınızın, eklentiler/uzantılar kısmında bulunan veya arka planda açık kalan bir VPN programı nedeni ile Exxen'e girişte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bilgisayarınızda açık olabilecek bir VPN servisi varsa kontrol etmeniz ve bunu kapatmanız Exxen açılmama sorununu çözebilir.

Exen e nasıl abone olunur?

EXXEN'E NASIL ÜYE OLUNUR? Exxen'e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen üyelik Ödeme Nasıl Yapılır?

Exxen ücretini www.exxen.com'a üye olduktan sonra kredi kartı veya banka kartınla ödeyebilirsin.

EXXEN Üyelikten nasıl çıkılır?

Uygulama üzerinde “Hesabım”, web üzerinde “Hesap ve Ayarlar” sayfasında bulunan “İptal Et” butonundan Exxen aboneliğini iptal edebilirsin.

EXXEN reklamlı Üyelik Nedir?

b) Exxen Paketi: Tüketici'nin Dizi Eğlence İçerikleri'ne ulaştığı paket türüdür. Bu paket türünde Aylık Yenilenen Reklamlı veya Reklamsız Abonelik, Yıllık Yenilenen Reklamlı veya Reklamsız Abonelik seçenekleri mevcuttur. Bütün Paket türlerinde Reklamlı Paket veya Reklamsız Paket seçilebilir.

Exxen nasıl indirilir?

Türkiye'de binlerce hatta milyonlarca takipçisi olan fenomenlerin ve youtuberların da yer aldığı Exxen platformunu indirmek için öncelikle Google Play veya App Store mağazalarından satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir. Akıllı TV'de Google Play ya da App Store bulunanlar uygulamayı direkt indirebilecekler.

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Uygulama üzerinde “Hesabım”, web üzerinde “Hesap ve Ayarlar” sayfasında bulunan “İptal Et” butonundan Exxen aboneliğini iptal edebilirsin.

Exen kaç gün ücretsiz?

Exxen platformunu ücretsiz 7 gün boyunca izleyebilmeniz mümkün.

Exxen 1 hesabı kaç kişi kullanabilir?

Exxen'i tek cihazdan sadece bir kişi kullanabiliyor. Eğer başka bir platform üzerinden de giriş yapılmaya çalışılırsa açık olan otomatik olarak kapanıyor. Exxen'i birden çok kişiyle ya da daha fazla cihazda kullanmak isteyen kişilerin Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.