Yurtiçi Kargo ne zaman açık Bayramda?

Yurtiçi Kargo ne zaman açık Bayramda?

Yurtiçi Kargo resmi tatillerde ve Kurban Bayramı'nda hizmet vermemektedir. Arife günü ise tam gün hizmet vermektedir. MNG KARGO BAYRAMDA AÇIK MI? MNG Kargo resmi tatillerde ve Kurban Bayramı'nda hizmet vermemektedir.

Sürat Kargo bayramda açık mı?

Sürat Kargo, yayımladığı duyuruda arefe günü normal mesainin devam edeceği, bayram günlerinde ise kapalı olunacağı bilgisini aktardı.

Kargolar bayram tatilinde açık mı?

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgede sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olarak listede yer alan kargo firmaları, Ramazan Bayramı'nın resmi tatil olması nedeniyle, çalışmıyor.

Kargolar bayramda çalışacak mı?

Kargo firmaları, Kurban Bayramı arefe günü olan 19 Temmuz Pazartesi günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında hizmet verecekler. Bayram tatilinin ardından yani 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü kargo şirketlerinin gönderi dağıtım devam edecek. Ancak ertesi gün hafta sonu tatili olduğu için kargolar yine çalışmayacak.

Yurtiçi Kargo ne zaman açılıyor?

Yurtiçi Kargo kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Yurtiçi Kargo hafta içi saat 08.30-18.00 arasında müşterilerine hizmet veriyor. Hafta sonunda ise cumartesi günü çalışan şirket 08.30-15.00 arasında hizmet veriyor.

Trendyol bayramda çalışıyor mu?

Trendyol'da görüştüğümüz yetkili isimler, sonhaberler.com'a yaptıkları açıklamada Kurban Bayramı tatili sürecinde 3 gün boyunca çalışmadıklarını belirttiler. Yetkili isimlerin verdiği bilgiye göre Trendyol Express Kurban bayramında 20 Temmuz 2021 tarihinden tarihine çalışmayacaktır.

Aras Kargo Bayramın kaçıncı günü açık?

Aras Kargo resmi tatillerde ve Kurban Bayramı'nda hizmet vermemektedir. Arife günü ise yarım gün hizmet vermektedir.

Sürat Kargo Arefe günü çalışıyor mu?

SÜRAT KARGO BUGÜN ÇALIŞIYOR MU? Sürat Kargo arefe günü normal mesainin devam edeceği, bayram günlerinde ise kapalı olunacağı bilgisini aktardı.

Kargolar ne zaman açılıyor 21 Temmuz?

Aras Kargo, Yurt İçi Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo gibi firmalar Kurban Bayramı'nda kapalı olacak. Yani 20-21-22-23 Temmuz 2021 tarihlerinde PTT şubeleri ve kargolar hizmet vermeyecek. Bütün kargo firmaları 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü sabah saat 09.00'dan itibaren açılacak ve hizmet vermeye başlayacak.

Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak?

Yurtiçi Kargo 09.00 - 18.00 saatleri arasında açık ve dağıtım yapıyor. PTT kargo 09.00 - 18.00 saatleri arasında açık olarak haftaiçi ve Cumartesi saatlerinde çalışıyor. Aras Kargo 09.00 - 18.00 saatleri arasında çalışıyor. Sürat Kargo firması 09.00 - 18.00 saatleri arasında kapanma günlerinde kargo bırakıyor.

Bayramda MNG Kargo çalışıyor mu?

MNG KARGO BAYRAMDA AÇIK MI? MNG Kargo resmi tatillerde ve Kurban Bayramı'nda hizmet vermemektedir. Arife günü ise tam gün hizmet vermektedir.

Trendyol Express bayramda çalışıyor mu?

Trendyol Express normal şartlarda haftaiçi her gün ve Cumartesi günü 09:00 ila 21:00 arası teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ise çalışmamaktadır. ... Şirketin tatil günleri olarak pazar günü belirlediği ve bir gün de olsa tatil yaptığı göz önünde bulundurulduğunda bayram tatilinde çalışmama ihtimali yüksek görünüyor.

Trendyol Express bayram tatilinde çalışıyor mu?

Trendyol'da görüştüğümüz yetkili isimler, sonhaberler.com'a yaptıkları açıklamada Kurban Bayramı tatili sürecinde 3 gün boyunca çalışmadıklarını belirttiler. Yetkili isimlerin verdiği bilgiye göre Trendyol Express Kurban bayramında 20 Temmuz 2021 tarihinden tarihine çalışmayacaktır.

Hepsiburada bayramda çalışıyor mu?

Arife gününden itibaren bayramın ilk günü hariç tüm hafta boyunca geçerli olacak hizmet, Hepsiexpress'in kapasitesi dahilinde İstanbul'un 25 ilçesini kapsıyor. ... Hepsiburada, bayram alışverişi için puan fırsatı da sunuyor.

Aras Kargo Bayramda kaç gün tatil?

ARAS KARGO BAYRAMDA AÇIK MI? Aras Kargo resmi tatillerde ve Kurban Bayramı'nda hizmet vermemektedir. Arife günü ise yarım gün hizmet vermektedir.

Arefe günü kargo çalışır mı?

Dolayısıyla arefe günü tam gün çalışan kişiler, yarım günlük mesai ücreti alma hakkına sahiptir. Arefe günü yarım gün olması sebebiyle kargo şirketleri de yarım gün çalışıyor ancak bazı kargo firmaları tam gün de çalışabiliyor. Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak.

Aras Kargo bayram arefe günü çalışıyor mu?

Aras Kargo arefe günü 13.00'a kadar çalışacak. Kurban Bayramı'nda ise çalışmaya ara verecek. ... Sürat Kargo arefe günü normal mesainin devam edeceği, bayram günlerinde ise kapalı olunacağı bilgisini aktardı.

Resmi Tatilde kargolar çalışıyor mu?

Kargolar resmi tatillerde çalışmadığı için pazartesi günü tüm kargolar kapalı olacaklar. ... Kargoların yanı sıra pazartesi günü noterler, bankalar, PTT'ler ve daha birçok kurum kapalı konumda olacak. Bu nedenle imkanı olan kişilerin işlemlerini Cuma günü ya da en geç cumartesi günü tamamlaması gerekiyor.