Tuğçe Yıldırım Büşra Karabacak nasıl öldü?

Tuğçe Yıldırım Büşra Karabacak nasıl öldü?

Okula giderken kuzeniyle birlikte öldürülerek bir menfezde cesedi bulunan Tuğçe Karabacak'ın babası Mustafa Karabacak, olayla ilgisi olduğu iddia edilen zanlıların müebbet hapis cezası almasını istedi.

Tuğçe ve Büşra olayı ne?

Balıkesir'de 2006 yılında evden çıkıp okula giden 10 yaşındaki iki kuzen Büşra Karabacak ve Tuğçe Yıldırım, ortadan kaybolmuş ve 44 gün sonra cesetleri bulunmuştu. İki çocuğun katil zanlısı kardeşler, olaydan 15 yıl sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tuğçe ve Büşra nin katili kim?

15 yıl önce kaybolduktan 44 gün sonra cesetleri bulunan Büşra Karabacak ve kuzeni Tuğçe Yıldırım'ın cinayet şüphelisi olarak Seyhan ve Ayhan Yakar kardeşler, tutuklandı.

Tuğçe ve Büşra'nın katili tutuklandı mı?

Başlatılan soruşturmada, cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan Seyhan Yakar ve kardeşi Ayhan Yakar'ın DNA'ları ile Büşra ve Tuğçe'nin tırnaklarının arasında bulunan doku örnekleri uyuştu. Bunun üzerine Yakar kardeşler 2017'de tutuklandı.

Çağla'nın katili bulundu mu?

Lise öğrencisi 15 yaşındaki Çağla Tuğaltay 5 Haziran 2000 tarihinde evinde boğazı kesilerek öldürülmüştü. Aradan geçen 20 yıla rağmen fail henüz bulunamadı.

Büşra Büyükşen tutuklandı mı?

Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından 13 Temmuz günü düzenlenen operasyonda aralarında Büşra Büyükşen, Uğur Büyükerşen ve eşi Betül Büyükşen'in de bulunduğu 25 kişi gözaltına alındı.

Çağla Tuğaltayın katili abisi mi?

5 Haziran 2000 yılında İstanbul Şişli'de bulunan evinde abisi İlker Tuğaltay'ın odasında boğazı kesilerek öldürülen Çağla Tuğaltay'ın katili hala bulunamadı.

Nezenin katili kim çıktı?

Nezen Germiyen cinayeti ve kayıp Lütfiye Gündüz ile de bağlantılı olduğu öğrenilen şüpheli Ahmet Taşkın'ın kendisine o dönem defalarca saldırıda bulunup tehditler savurduğunu açıklayan Büşra Koçyiğit, şunları ifade etti: "Ahmet Taşkın, 'Nezen'i ben öldürdüm.

Metin Büyükşen cinayeti çözüldü mü?

Büyükşen cinayeti 3 yıl sonra çözüldü. Büyükşen cinayetinde Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. ... Konya'da 3 yıl önce evlerinde öldürülen Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen cinayetin uzun süredir çözülemeyen düğüm, çözüldü.

Müge Anlı Büyükşen cinayeti ne oldu?

Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesinde günü meydana gelen olayda, 3 çocuk sahibi Metin ve Nejla Büyükşen çifti, evlerine giren kar maskeli saldırgan tarafından vurularak öldürmüştü.

Müge Anlı Çağla'nın katili bulundu mu?

15 yaşındayken öldürülen Çağla Tuğaltay'ın katili hala bulunamadı.

Nezen Germiyen katili bulundu mu?

Nevşehir'in Nar beldesinde 1 Aralık 2012 tarihinde okula gitmek için evinden ayrılan Nezen Germiyen'in cesedine ulaşılmıştı. Nevşehir merkez ilçeye bağlı Nar Kasabası'nda 2013 yılında öldürülen Nezen Germiyen'in katili henüz bulunamadı.

Neyzeni kim öldürdü?

"NEZEN'İ BEN ÖLDÜRDÜM" Nezen Germiyen cinayeti ve kayıp Lütfiye Gündüz ile de bağlantılı olduğu öğrenilen şüpheli Ahmet Taşkın'ın kendisine o dönem defalarca saldırıda bulunup tehditler savurduğunu açıklayan Büşra Koçyiğit, şunları ifade etti: "Ahmet Taşkın, 'Nezen'i ben öldürdüm.

Büyükşen çiftinin katili kim çıktı?

KİRALIK KATİL ANKARA'DA YAKALANDI Konya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce öldürülen Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin cinayet şüphelilerden biri, Afganistan uyruklu Hamidullah A., dün gece Ankara'da yakalandı.

Büyükşen cinayeti kim öldü?

Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesinde günü meydana gelen olayda, 3 çocuk sahibi Metin ve Nejla Büyükşen çifti, evlerine giren kar maskeli saldırgan tarafından vurularak öldürmüştü.

Büyükşen cinayeti katili kim?

KİRALIK KATİL ANKARA'DA YAKALANDI Konya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce öldürülen Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin cinayet şüphelilerden biri, Afganistan uyruklu Hamidullah A., dün gece Ankara'da yakalandı.

Mustafa Okşen neden öldü?

Konya'da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle öldürülmesine ilişkin, "cinayete yardım ve yataklık" suçlamasıyla tutuklanan Mustafa Okşen, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

15 yaşındaki Çağla nasıl öldü?

Lise öğrencisi 15 yaşındaki Çağla Tuğaltay 5 Haziran 2000 tarihinde evinde boğazı kesilerek öldürülmüştü.

Nezenin annesi kimdir?

Ayrıca 2013 yılında öldürülen Nezen Germiyen (13) cinayetiyle, 8 yıl önce şüpheli bir şekilde kaybolan 4 çocuk annesi Lütfiye Gündüz'ün şüpheli kaybı arasındaki bağlantı araştırılıyor.

Büyükşen Cinayeti kimler tutuklananlar?

İncelemelerde ve alınan ifadeler sonucunda Abdullah Başdemir ve Esra Taş, 'kasten öldürmeye azmettirme', Zekeriya Okşen ve Mustafa Okşen de 'kasten öldürmeye yardım etme' suçlarından tutuklandı. 4 kişinin tutuklanmasının ardından kiralık katil olduğu öne sürülen Abdullah Başdemir'in, çiftliğinde daha önce çoban olarak ...