Rüyada bir sürü aslan görmek ne anlama gelir?

Rüyada bir sürü aslan görmek ne anlama gelir?

Rüyada bir sürü aslan görmek, rüyayı gören o kişinin büyük bir makama geçeceğini veya büyük bir yönetici olacağını gösterir. Rüyada aslanlar görmek yönetici konumundaki insanlar, devlet kurumlarına ve makamlarına işaret eder. Rüyada görülen aslanlanlar aynı zamanda mala ve güce delalet eder.

Rüyada bir aslandan kaçmak ne anlama gelir?

Rüyada aslandan kaçmak, kişinin bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen bir adamdan dolayı bulunduğu yeri terk etmeye, tehlikelerle yüz yüze gelmeye, bazen de kuvvetli ve maddi anlamda zengin bir kişinin gazabından korkmaya, başınıza gelecek bazı belalara işaret eder.

Rüyada dişi aslan görmek ne demek?

Rüyada dişi aslan görmek, genel manada hükümet kudreti ve adalete işarettir. Dişi aslan, sıkıntılardan kurtulmaya, düşmana galip gelmeye delalet etmesinin yanında meşhur ve kötülükleriyle tanınmış zalim bir kadına da delalet eder. Dişi aslan, aynı zamanda hükümdar kızı olarak da tabir edilir.

Rüyada Fil yavrusu görmek ne anlama gelir?

Rüyada fil yavrusu görmek, çok güzel işler anlamındadır. Rüya alimleri, rüyada filin yavrusunu gören kişinin her işinin rast gideceğini söylerler. Rüyada fil yavrusu beslediğini görmek, çocuk sahibi olmaya hikmet edilmiştir. Kişinin olumlu yönde ilerlediğine, işlerinin istediği gibi güzel gideceğine işaret edilir.

Rüyada ayı görmek ne anlama gelir?

Rüyada ayı görmek rüyayı gören kişinin kötü niyetli kimseler ile karşılaşmasına delalet eder. Genellikle kişinin ardından dönen işlere ve hilekar olaylara yorumlanır. Güzel gibi başlayan olayların ve durumların ansızın kötüye dönmesi olarak da rüya tabir edilir.

Evin içinde fil görmek ne anlama gelir?

Rüyada evin içinde fil görmek, sıkıntıya tekabül eder. Hanenizde meydana gelecek büyük bir tartışmanın, dış müdahalelere maruz kalmanın, işinize karışmak isteyen art niyetli insanların varlığının simgesidir.

Rüyada beyaz ayı görmek ne anlama gelir?

RÜYADA BEYAZ AYI GÖRMEK NE DEMEKTİR? Rüya tabiri kitaplarına göre rüyada beyaz ayı görmek, rüya sahibinin işlerinin güzel gideceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi kişinin isteklerinin zamanla olacağına, isyan etmek yerine Allah'a şükretmesi sonucunda hayatında bazı olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.