Deva Holding satılıyor mu?

Deva Holding satılıyor mu?

Deva Holding A.Ş, üretim faaliyetine son verildiği için atıl hale gelen Topkapı Üretim tesisinin satışına karar verdi. Satılarak nakde çevrilmek istenen tesis 14,1 milyon TL'ye açık attırma usulü ile satılacak...

Deva hangi pazarda?

DEVA Holding payları BIST'te “Yıldız Pazar”da işlem görmektedir.

Deva Holding ne iş yapar?

Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ile pazarlaması olan DEVA Holding, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir.

Deva hisse kimin?

Günlük
Şirket İsmiDEVA HOLDING A.Ş.
Halka Arz Tarihi24.03.1986
İlk İşlem Tarihi24.03.1986
Genel MüdürPhilipp Daniel Haas
Yönetim Kurulu ÜyeleriPhilipp Daniel Haas;Mesut Çetin;Eşref Güneş Ufuk;Ayşecik Haas;Tuncay Cem Akkuş;

Deva Holding kaça satıldı?

Girişim sermayesi şirketi Advent International, Deva Holding'in yüzde 47.39'unu 228 milyon YTL'ye satın aldı. Deva'nın yüzde 24'ünü elinde bulunduran ve büyük ortak olduğunu ileri süren Global Equitues Management(GEM) mücadeleyi sürdür.

Deva Holding AS kim kurdu?

Deva Holding
SloganSağlık için hep birlikte!
Kuruluş22 Ağustos 1958)
KurucuDr. Vasıf Topçu
Genel merkeziHalkalı, Küçükçekmece, İstanbul , Türkiye
Kilit kişilerPhilipp Daniel Haas (Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı)

Deva hangi endekste?

Deva Holding A.Ş. BIST 100 endeksi 2021 yılının 12. haftasını (22 – ) -146,84 puan düşüş ile -9,60% aşağıda, 1.382,15 seviyesinde tamamlamıştır.

Deva ne demek Osmanlıca?

deva / devâ / دوا / دواء / دَوَا İlâç, çare. Hastalığın iyi olmasına sebeb olan gıda.

Deva ilaç nasıl bir firma?

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA, Türkiye' nin köklü ilaç üreticilerinden biridir. Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve ham madde üretimi ile pazarlaması olan DEVA, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir.

Deva Holding ne zaman satıldı?

2010 yılında DEVA Holding'in, DEVA ilaç Sanayi ve Ticaret A.Ş ile devir almak suretiyle birleşme işlemi tamamlanmıştır.

Deva Holding ne üretiyor?

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA Holding, Türkiye'nin köklü ilaç üreticilerinden biridir. Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve ham madde üretimi ile pazarlaması olan DEVA Holding, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir.

Deva Holding ne zaman kuruldu?

Deva Holding A.S./Founded

Deva Holding kime satıldı?

Yabancı ortaklık beklentisi bitti derken bu kez 13 Temmuz'da Bermuda adalarından International Pharma adlı yatırım fonu çıkageldi ve yıldırım hızıyla bir anlaşmayla Deva hisselerini 8.1 YTL'den aldı.

Deva Holding hangi ilaçları üretiyor?

Bu ürünler arasında; likit, semi-solid, solid, sefalosporin, penisilin, hormon ve inhalasyon ürünleri, solid onkoloji, likit onkoloji, hayvan sağlığı ürünleri, ilaç aktif maddeleri ile birlikte, ampul, likit ve liyofilize flakon ve BFS teknolojisi ile göz damlaları ve steril enjektabl ürünler için tıbbi ampul ve ...

Deva ne zaman temettü verecek?

Deva 2020 yılı 12-aylık bilançosunu 05.03.2021 tarihinde açıkladı. Deva şirketi (deva hissesi), brüt 0.10 TL, NET 0.085 TL temettü ödeme kararı aldı. tarihine portföylerinde hisse ile başlayan yatırımcılar, 29.04.2020 tarihinde temettü alabilecekler.

Aşkı deva ne demek?

Devamlı olarak var olma, kalıcı olma aşkı.

Deva Holding hangi ülkenin?

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA Holding, Türkiye'nin köklü ilaç üreticilerinden biridir.

Deva Holding aşı üretiyor mu?

Şirketimizde Covid-19'a ilişkin herhangi bir aşı çalışması bulunmamaktadır.

DEVA yerli mi?

Birbirinden bağımsız üretim alanları, güncel teknolojiyle donatılmış laboratuvarları, eğitimli ve konusunda uzman personelden oluşan güçlü kadrosuyla üretim yapan DEVA, tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketlerinden biri konumundadır.

Ayşecik Haas Kimdir?

DEVA Holding'in İcracı Olmayan Yönetim Kurulu Üyesi olan Ayşecik Haas, 1991 senesinde Ankara Özel Yükseliş Koleji'nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde, ekonomi mastırını Texas Tech Üniversitesi'nde yapmıştır.